SOLO profilaktika

SOLO profilaktika

Kokią paslaptį žino Vakarų Europos odontologai, suteikiantys 10 metų garantiją? Ką daryti, kad ir Jums atlikta dantų restauracija saugiai atlaikytų 10 metų? Sprendimas - šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO.

330 000 pacientų duomenys iš Europos šalių ir mūsų pačių beveik 2 metų patirtis patvirtino: SOLO - tai efektyviausia priemonė Jūsų dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai. Ši programa itin efektyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto - jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, per 4 mėn. - net 95-100 %. 

Mūsų klinikoje atliekama „SOLO profilaktika“ remiasi išsamiu vieno danties bei tarpdančių šepetėlių naudojimosi mokymu bei šių šepetėlių dydžių parinkimu. Kiekvieną dieną naudojant šias priemones ir teisingai išvalius visas bakterijas nuo dantų bei tarpdančių, Jūs galite išsaugoti sveikus dantis, sulaukti žilos senatvės su nuosavais dantimis ir sutaupyti didžiules sumas pinigų, skirtų dantų taisymui!

Vieno danties šepetėlis

 

Vietoj įprasto dantų šepetėlio mes rekomenduojame naudoti vieno danties šepetėlį. Šis šepetėlis turi mažą smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi nepasiekiami įprastu dantų šepetėliu protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų nepažeidžiant jų. Tokiu būdu valydami dantis, Jūs sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, bei ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus. 

Tarpdančių šepetėliai

Daugelis tikriausiai girdėjote iš savo odontologų, kad tarpdančių šepetėliai daug efektyviau pašalina bakterijas iš tarpdančių nei dantų siūlai. Tačiau informacijos apie šią priemonę pateikiama tiek nedaug, kad žmonės nusipirkę ir pabandę naudoti tarpdančių šepetėlį, dažniausiai lieka nusivylę- jie arba nelenda tarp dantų, arba tinka tik keliems tarpdančiams. Renkantis tarpdančių šepetėlį būtina pasirinkti tinkamą jo dydį, jokiu būdu jis negali būti grūdamas per jėgą.  SOLO tarpdančių šepetėliai yra net 11 dydžių, dėlto jie tiksliai atitinka kiekvieną Jūsų tarpdantį, ko pasekoje jie nėra žalojami ir Jūs galite juos puikiai išvalyti.

Atvykę pas mus Jūs būsite supažindinti su pažangia ir unikalia SOLO profilaktika, kurios dėka išmoksite teisingai naudotis burnos higienos priemonėmis, užkirsti kelią ligoms bei sužinosite, kaip išsaugoti sveikus dantis visą likusį gyvenimą.