Neginčytina, privaloma pradinė kiekvienos klinikos darbo sąlyga yra aukščiausia, nuosekliai tobulinama gydytojų kvalifikacija ir pažangiausia, nuolat atnaujinama įranga. Tačiau nuo pat klinikos įkūrimo man labiausiai rūpi tai, kas yra svarbiau net už moderniausias technologijas ir aukščiausią kvalifikaciją. Tai gydytojo požiūris į darbą, gydytojo ir paciento tarpusavio supratimas bei pasitikėjimas, gebėjimas įžvelgti bendrus tikslus, pasidalyti atsakomybe už sveikatą, taip pat psichologinis paciento komfortas. Mano siekiamybė – sukurti klinikoje jaukių, šviesių namų atmosferą, paversti tikrove žodžius, lotyniškai nuskambėjusius man sapne: „ Domus renidentium beatae “. Kai sužinojau, kad tai reiškia „Palaimintų šypsenų namai“, pasirūpinau, kad žodžiai atsirastų virš įėjimo ir būtų pašventinti kartu su klinika.

Smagu, kad švenčiant klinikos dešimtmetį drauge su manimi „palaimintų šypsenų namų“ vizijos stojo kurti ir sesuo Gabrielė, taip pat pasirinkusi gydytojos odontologės kelią.

Mūsų klinikoje Jus pasitiks namų spalvos, kvapai, garsai, muzika, kelionių vaizdai ekrane. Čia ieškosite ne sunumeruotų kabinetų, o Irmos, Gabrielės, Viktorijos, Astos, Liudo, Jolantos, Kristinos ar kt. kambarių, – kaip namuose... Čia, kaip ir Jūsų namuose, kiekvienas kambarys turi savitą nepakartojamą stilių, nuotaiką ir net globėją: dramblį, žuvį, sraigę ar varlę, prišaukiančią gyvybę nešantį lietų...

Mūsų klinika – dalelė Jūsų namų. Gydymas čia – dantų priežiūros namuose tęsinys. Ateikite čia ne „užtaisyti skylės“, o išmokti rūpintis savo dantimis taip, kad jie visada būtų sveiki. Čia Jūsų laukia ne asmeninis gydytojas, o galimybė įsilieti į komandą, kur kiekvienas atlieka darbą, kurį geriausiai išmano, – į darnų bendraminčių kolektyvą, kuriame vienas iš svarbiausių narių – Jūs pats. Jums padedant ir aktyviai dalyvaujant, mums pavyks ne tik tiksliai diagnozuoti ligą, bet ir – juk tai kur kas svarbiau – nustatyti, o vėliau ir pašalinti ligos priežastis.

Juokaujama, kad suvalkietis pataręs sūnui rinktis ne širdies, o dantų gydytojo specialybę, nes žmogus turįs tik vieną širdį, o dantis – net trisdešimt du. „Odontologijos klinikoje 32“ kiekvienas dantis svarbus lygiai taip pat, kaip širdis, plaučiai ar bet kuris kitas gyvybinis organas. Bet svarbiausia čia – laimingai besišypsantis žmogus.

Japonų išmintis byloja: fortūna lydi besišypsančiuosius..

Mes su šypsena Jus pasitiksime ir išlydėsime besišypsantį.

Viktorija ir Gabrielė Ščiukinaitės